Waar kan ik Les innocents (1987) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Les innocents beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Les innocents op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Les innocents

© Production Company

Les innocents

The lines between love, sex, and politics become hopelessly blurred in this French drama. Jeanne finds herself torn between the two men a French and a North African in a romantic and sexual dilemma that mirrors France's political ...

OmniGuide-recensie

Les innocents

The lines between love, sex, and politics become hopelessly blurred in this French drama. Jeanne finds herself torn between the two men a French and a North African in a romantic and sexual dilemma that mirrors France's political ...

Details

Jaar:
1987
Genre:
Drama
Rating:
Duur:
96 min.
Acteurs:
Jean-Claude Brialy
Sandrine Bonnaire
Simon de La Brosse

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Les innocents uit 1987

In Les innocents spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Jean-Claude Brialy
  • Sandrine Bonnaire
  • Simon de La Brosse

Les innocents werd geregisseerd door André Téchiné.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.