Waar kan ik Lethal Legacy (2023) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Lethal Legacy beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Lethal Legacy op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Lethal Legacy

© Production Company

Lethal Legacy

After the mysterious death of a wealthy businessman, his last living relative, Anna, learns she is the sole heir to his inheritance. However, Anna's life gets upended as those around her start getting murdered.

OmniGuide-recensie

Lethal Legacy

After the mysterious death of a wealthy businessman, his last living relative, Anna, learns she is the sole heir to his inheritance. However, Anna's life gets upended as those around her start getting murdered.

Details

Jaar:
2023
Genre:
Drama
Rating:
Duur:
0 min.
Acteurs:
Brittany Inge
Charmin Lee
Nathan Owens

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Lethal Legacy uit 2023

In Lethal Legacy spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Brittany Inge
  • Charmin Lee
  • Nathan Owens

Lethal Legacy werd geregisseerd door Joe Carroll.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.