Waar kan ik Locura de amor (1909) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Locura de amor beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Locura de amor op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Locura de amor

© Production Company

Locura de amor

Felipe I el Hermoso provokes with his behavior the madness of his wife, Juana de Castilla.

OmniGuide-recensie

Locura de amor

Felipe I el Hermoso provokes with his behavior the madness of his wife, Juana de Castilla.

Details

Jaar:
1909
Genre:
Drama
Rating:
Duur:
45 min.
Acteurs:
Joaquín Carrasco
José Argelagués
José Durany

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Locura de amor uit 1909

In Locura de amor spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Joaquín Carrasco
  • José Argelagués
  • José Durany

Locura de amor werd geregisseerd door Alberto Marro en Ricardo de Baños.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.