Waar kan ik Magnificent Bodyguards (1978) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Magnificent Bodyguards beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Magnificent Bodyguards op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Magnificent Bodyguards

© Production Company

Magnificent Bodyguards

A local Kung Fu expert is hired to form a team of guards to escort an dying man to a doctor. In order that they reach the doctor in time, they must pass through the "Stormy Hills", which are plagued by bandits, savages, evil monks...

OmniGuide-recensie

Magnificent Bodyguards

A local Kung Fu expert is hired to form a team of guards to escort an dying man to a doctor. In order that they reach the doctor in time, they must pass through the "Stormy Hills", which are plagued by bandits, savages, evil monks...

Details

Jaar:
1978
Genre:
Aktie
Rating:
Duur:
101 min.
Acteurs:
Jackie Chan
James Tien
Siu-Lung Leung

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Magnificent Bodyguards uit 1978

In Magnificent Bodyguards spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Jackie Chan
  • James Tien
  • Siu-Lung Leung

Magnificent Bodyguards werd geregisseerd door Wei Lo.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.