Waar kan ik Man Bites Dog (1992) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Man Bites Dog beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Man Bites Dog op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Man Bites Dog

© Production Company

Man Bites Dog

A film crew follows a ruthless thief and heartless killer as he goes about his daily routine. But complications set in when the film crew lose their objectivity and begin lending a hand.

OmniGuide-recensie

Man Bites Dog

A film crew follows a ruthless thief and heartless killer as he goes about his daily routine. But complications set in when the film crew lose their objectivity and begin lending a hand.

Details

Jaar:
1992
Genre:
Misdaad Drama Komedie
Rating:
Duur:
95 min.
Acteurs:
Benoît Poelvoorde
Jacqueline Poelvoorde-Pappaert
Nelly Pappaert

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Man Bites Dog uit 1992

In Man Bites Dog spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Benoît Poelvoorde
  • Jacqueline Poelvoorde-Pappaert
  • Nelly Pappaert

Man Bites Dog werd geregisseerd door André Bonzel, Benoît Poelvoorde en Rémy Belvaux.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.