Waar kan ik Man Is Not a Bird (1965) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Man Is Not a Bird beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Man Is Not a Bird op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Man Is Not a Bird

© Production Company

Man Is Not a Bird

A love romance between older, respectable engineer that came in the industrial town to do some expert job and young hairdresser in whose house he stayed in and the consequences of that relationship, especially after young driver g...

OmniGuide-recensie

Man Is Not a Bird

A love romance between older, respectable engineer that came in the industrial town to do some expert job and young hairdresser in whose house he stayed in and the consequences of that relationship, especially after young driver g...

Details

Jaar:
1965
Genre:
Drama Komedie Romantiek
Rating:
Duur:
81 min.
Acteurs:
Eva Ras
Janez Vrhovec
Milena Dravic

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Man Is Not a Bird uit 1965

In Man Is Not a Bird spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Eva Ras
  • Janez Vrhovec
  • Milena Dravic

Man Is Not a Bird werd geregisseerd door Dusan Makavejev.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.