Waar kan ik Man on High Heels (2014) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Man on High Heels beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Man on High Heels op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Man on High Heels

© Production Company

Man on High Heels

From people's eyes he seems like a sadistic cop who give no mercy to his enemy. But, deep inside his heart Ji-wook hides his desire to become a woman.

OmniGuide-recensie

Man on High Heels

From people's eyes he seems like a sadistic cop who give no mercy to his enemy. But, deep inside his heart Ji-wook hides his desire to become a woman.

Details

Jaar:
2014
Genre:
Drama Aktie
Rating:
Duur:
125 min.
Acteurs:
Esom
Oh Jung-se
Seung-Won Cha

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Man on High Heels uit 2014

In Man on High Heels spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Esom
  • Oh Jung-se
  • Seung-Won Cha

Man on High Heels werd geregisseerd door Jin Jang.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.