Waar kan ik Mein erstes Wunder (2002) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Mein erstes Wunder beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Mein erstes Wunder op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Mein erstes Wunder

© Production Company

Mein erstes Wunder

When the strong friendship between a precocious eleven year old girl and a middle-aged family man is attacked for being unhealthy and immoral, the two run away together, but their care-free days are numbered.

OmniGuide-recensie

Mein erstes Wunder

When the strong friendship between a precocious eleven year old girl and a middle-aged family man is attacked for being unhealthy and immoral, the two run away together, but their care-free days are numbered.

Details

Jaar:
2002
Genre:
Drama
Rating:
Duur:
90 min.
Acteurs:
Henriette Confurius
Juliane Köhler
Leonard Lansink

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Mein erstes Wunder uit 2002

In Mein erstes Wunder spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Henriette Confurius
  • Juliane Köhler
  • Leonard Lansink

Mein erstes Wunder werd geregisseerd door Anne Wild.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.