Waar kan ik Mi piace lavorare (Mobbing) (2004) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Mi piace lavorare (Mobbing) beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Mi piace lavorare (Mobbing) op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Mi piace lavorare (Mobbing)

© Production Company

Mi piace lavorare (Mobbing)

A woman comes across the difficulties of modern work: to force her to resign from her job, her firm tries all the humiliation techniques known as "mobbing". The film is based upon real cases reported by Italian unions.

OmniGuide-recensie

Mi piace lavorare (Mobbing)

A woman comes across the difficulties of modern work: to force her to resign from her job, her firm tries all the humiliation techniques known as "mobbing". The film is based upon real cases reported by Italian unions.

Details

Jaar:
2004
Genre:
Drama
Rating:
Duur:
89 min.
Acteurs:
Camille Dugay Comencini
Nicoletta Braschi
Rosa Matteucci

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Mi piace lavorare (Mobbing) uit 2004

In Mi piace lavorare (Mobbing) spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Camille Dugay Comencini
  • Nicoletta Braschi
  • Rosa Matteucci

Mi piace lavorare (Mobbing) werd geregisseerd door Francesca Comencini.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.