Waar kan ik Moskovskaya elegiya (1990) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Moskovskaya elegiya beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Moskovskaya elegiya op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Moskovskaya elegiya

© Production Company

Moskovskaya elegiya

A film in homage to Russian filmmaker Andrei Tarkovsky. It concentrates on his absence from the Soviet Union and what he left behind. There are episodes of his funeral and places he lived in Moscow.

OmniGuide-recensie

Moskovskaya elegiya

A film in homage to Russian filmmaker Andrei Tarkovsky. It concentrates on his absence from the Soviet Union and what he left behind. There are episodes of his funeral and places he lived in Moscow.

Details

Jaar:
1990
Genre:
Documentaire
Rating:
Duur:
88 min.
Acteurs:
Aleksandr Sokurov
Andrei Tarkovsky
Tonino Guerra

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Moskovskaya elegiya uit 1990

In Moskovskaya elegiya spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Aleksandr Sokurov
  • Andrei Tarkovsky
  • Tonino Guerra

Moskovskaya elegiya werd geregisseerd door Aleksandr Sokurov.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.