Waar kan ik Motel Hell (1980) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Motel Hell beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Motel Hell op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Motel Hell

© Production Company

Motel Hell

A seemingly friendly farmer and his sister kidnap unsuspecting travelers and bury them alive, using them to create the "special meat" they are famous for.

OmniGuide-recensie

Motel Hell

A seemingly friendly farmer and his sister kidnap unsuspecting travelers and bury them alive, using them to create the "special meat" they are famous for.

Details

Jaar:
1980
Genre:
Komedie Thriller Horror
Rating:
Duur:
101 min.
Acteurs:
Nancy Parsons
Paul Linke
Rory Calhoun

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Motel Hell uit 1980

In Motel Hell spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Nancy Parsons
  • Paul Linke
  • Rory Calhoun

Motel Hell werd geregisseerd door Kevin Connor.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.