Waar kan ik Mrtvý mezi zivými (1947) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Mrtvý mezi zivými beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Mrtvý mezi zivými op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Mrtvý mezi zivými

© Production Company

Mrtvý mezi zivými

The post office in Liderice is attacked by robbers who kill the clerk Klecka, wound Munk and force Jirí Valta to hand over the cash. Munk, with his light injuries, is hailed as a hero whereas Valta is generally considered a coward...

OmniGuide-recensie

Mrtvý mezi zivými

The post office in Liderice is attacked by robbers who kill the clerk Klecka, wound Munk and force Jirí Valta to hand over the cash. Munk, with his light injuries, is hailed as a hero whereas Valta is generally considered a coward...

Details

Jaar:
1947
Genre:
Misdaad Drama
Rating:
Duur:
90 min.
Acteurs:
Eduard Dubský
Karel Höger
Vjaceslav Irmanov

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Mrtvý mezi zivými uit 1947

In Mrtvý mezi zivými spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Eduard Dubský
  • Karel Höger
  • Vjaceslav Irmanov

Mrtvý mezi zivými werd geregisseerd door Borivoj Zeman.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.