Waar kan ik Ms. Marvel (2022) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Ms. Marvel beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Ms. Marvel op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Ms. Marvel

© Production Company

Ms. Marvel

Kamala is a superhero fan with an imagination, particularly when it comes to Captain Marvel; Kamala feels like she doesn't fit in at school and sometimes even at home, that is until she gets superpowers like the heroes she's looke...

OmniGuide-recensie

Ms. Marvel

Kamala is a superhero fan with an imagination, particularly when it comes to Captain Marvel; Kamala feels like she doesn't fit in at school and sometimes even at home, that is until she gets superpowers like the heroes she's looke...

Details

Jaar:
2022
Genre:
Komedie Avontuur Aktie
Rating:
Duur:
0 min.
Acteurs:
Iman Vellani
Matt Lintz
Zenobia Shroff

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Ms. Marvel uit 2022

In Ms. Marvel spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Iman Vellani
  • Matt Lintz
  • Zenobia Shroff

Ms. Marvel werd geregisseerd door N/A.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.