Waar kan ik Muqaddar Ka Sikandar (1978) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Muqaddar Ka Sikandar beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Muqaddar Ka Sikandar op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Muqaddar Ka Sikandar

© Production Company

Muqaddar Ka Sikandar

When a homeless and orphaned young man finds work in the house of a wealthy man, he falls in love with the daughter of that wealthy man. But things start to change a lot thereafter.

OmniGuide-recensie

Muqaddar Ka Sikandar

When a homeless and orphaned young man finds work in the house of a wealthy man, he falls in love with the daughter of that wealthy man. But things start to change a lot thereafter.

Details

Jaar:
1978
Genre:
Drama Romantiek
Rating:
Duur:
189 min.
Acteurs:
Amitabh Bachchan
Rakhee Gulzar
Vinod Khanna

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Muqaddar Ka Sikandar uit 1978

In Muqaddar Ka Sikandar spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Amitabh Bachchan
  • Rakhee Gulzar
  • Vinod Khanna

Muqaddar Ka Sikandar werd geregisseerd door Prakash Mehra.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.