Waar kan ik On My Mind (2021) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten On My Mind beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk On My Mind op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

On My Mind

© Production Company

On My Mind

Henrik wants to sing a song for his wife. It has to be today, it has to be now. It's a question of life, death and karaoke.

OmniGuide-recensie

On My Mind

Henrik wants to sing a song for his wife. It has to be today, it has to be now. It's a question of life, death and karaoke.

Details

Jaar:
2021
Genre:
Drama Korte film
Rating:
Duur:
18 min.
Acteurs:
Camilla Bendix
Ole Boisen
Rasmus Hammerich

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over On My Mind uit 2021

In On My Mind spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Camilla Bendix
  • Ole Boisen
  • Rasmus Hammerich

On My Mind werd geregisseerd door Martin Strange-Hansen.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.