Waar kan ik One Good Cop (1991) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten One Good Cop beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk One Good Cop op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

One Good Cop

© Production Company

One Good Cop

An NYPD Detective (Michael Keaton) and his struggle for justice, while taking care of his late partner's three little girls after he is killed in the line of duty.

OmniGuide-recensie

One Good Cop

An NYPD Detective (Michael Keaton) and his struggle for justice, while taking care of his late partner's three little girls after he is killed in the line of duty.

Details

Jaar:
1991
Genre:
Misdaad Drama Aktie
Rating:
Duur:
114 min.
Acteurs:
Anthony LaPaglia
Michael Keaton
Rene Russo

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over One Good Cop uit 1991

In One Good Cop spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Anthony LaPaglia
  • Michael Keaton
  • Rene Russo

One Good Cop werd geregisseerd door Heywood Gould.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.