Waar kan ik Paan Singh Tomar (2012) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Paan Singh Tomar beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Paan Singh Tomar op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Paan Singh Tomar

© Production Company

Paan Singh Tomar

The story of Paan Singh Tomar, an Indian athlete and seven-time national steeplechase champion who becomes one of the most feared dacoits in Chambal Valley after his retirement.

OmniGuide-recensie

Paan Singh Tomar

The story of Paan Singh Tomar, an Indian athlete and seven-time national steeplechase champion who becomes one of the most feared dacoits in Chambal Valley after his retirement.

Details

Jaar:
2012
Genre:
Misdaad Biografie Aktie
Rating:
Duur:
135 min.
Acteurs:
Irrfan Khan
Mahie Gill
Rajesh Abhay

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Paan Singh Tomar uit 2012

In Paan Singh Tomar spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Irrfan Khan
  • Mahie Gill
  • Rajesh Abhay

Paan Singh Tomar werd geregisseerd door Tigmanshu Dhulia.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.