Waar kan ik Petaru dansu (2013) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Petaru dansu beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Petaru dansu op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Petaru dansu

© Production Company

Petaru dansu

Four women, who have their own different sorrows, embark on a road trip. They look back at their past and restart their lives.

OmniGuide-recensie

Petaru dansu

Four women, who have their own different sorrows, embark on a road trip. They look back at their past and restart their lives.

Details

Jaar:
2013
Genre:
Drama
Rating:
Duur:
90 min.
Acteurs:
Aoi Miyazaki
Sakura Ando
Shioli Kutsuna

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Petaru dansu uit 2013

In Petaru dansu spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Aoi Miyazaki
  • Sakura Ando
  • Shioli Kutsuna

Petaru dansu werd geregisseerd door Hiroshi Ishikawa.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.