Waar kan ik Resident Evil 6 (2012) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Resident Evil 6 beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Resident Evil 6 op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Resident Evil 6

© Production Company

Resident Evil 6

The war on bio-terrorism continues as Chris Redfield, Leon Kennedy, and other famous Resident Evil stalwarts battle a seemingly familiar adversary.

OmniGuide-recensie

Resident Evil 6

The war on bio-terrorism continues as Chris Redfield, Leon Kennedy, and other famous Resident Evil stalwarts battle a seemingly familiar adversary.

Details

Jaar:
2012
Genre:
Avontuur Thriller Horror Aktie Science Ficition
Rating:
Duur:
0 min.
Acteurs:
Courtenay Taylor
Matthew Mercer
Roger Craig Smith
Troy Baker

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Resident Evil 6 uit 2012

In Resident Evil 6 spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Courtenay Taylor
  • Matthew Mercer
  • Roger Craig Smith
  • Troy Baker

Resident Evil 6 werd geregisseerd door Eiichiro Sasaki, Ken Ohara en Masanori Kobayashi.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.