Waar kan ik Sacred Games (2018) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Sacred Games beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Sacred Games op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Sacred Games

© Production Company

Sacred Games

A link in their pasts leads an honest cop to a fugitive gang boss, whose cryptic warning spurs the officer on a quest to save Mumbai from cataclysm.

OmniGuide-recensie

Sacred Games

A link in their pasts leads an honest cop to a fugitive gang boss, whose cryptic warning spurs the officer on a quest to save Mumbai from cataclysm.

Details

Jaar:
2018
Genre:
Misdaad Drama Aktie
Rating:
Duur:
1 min.
Acteurs:
Nawazuddin Siddiqui
Neeraj Kabi
Saif Ali Khan

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Sacred Games uit 2018

In Sacred Games spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Nawazuddin Siddiqui
  • Neeraj Kabi
  • Saif Ali Khan

Sacred Games werd geregisseerd door N/A.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.