Waar kan ik Salvador (Puig Antich) (2006) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Salvador (Puig Antich) beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Salvador (Puig Antich) op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Salvador (Puig Antich)

© Production Company

Salvador (Puig Antich)

A profile of anarchist and bank-robber Salvador Puig Antich, whose 1974 execution under the dictatorship of Francisco Franco ushered in a period of unrest that helped Spain transition to democracy.

OmniGuide-recensie

Salvador (Puig Antich)

A profile of anarchist and bank-robber Salvador Puig Antich, whose 1974 execution under the dictatorship of Francisco Franco ushered in a period of unrest that helped Spain transition to democracy.

Details

Jaar:
2006
Genre:
Drama Biografie Geschiedenis
Rating:
Duur:
134 min.
Acteurs:
Daniel Brühl
Leonardo Sbaraglia
Tristán Ulloa

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Salvador (Puig Antich) uit 2006

In Salvador (Puig Antich) spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Daniel Brühl
  • Leonardo Sbaraglia
  • Tristán Ulloa

Salvador (Puig Antich) werd geregisseerd door Manuel Huerga.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.