Waar kan ik Sleepless Night (2011) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Sleepless Night beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Sleepless Night op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Sleepless Night

© Production Company

Sleepless Night

A cop with a connection to the criminal underworld finds his secret life exposed when he and his partner are caught stealing cocaine from a powerful drug dealer, a move that puts his son's life in jeopardy.

OmniGuide-recensie

Sleepless Night

A cop with a connection to the criminal underworld finds his secret life exposed when he and his partner are caught stealing cocaine from a powerful drug dealer, a move that puts his son's life in jeopardy.

Details

Jaar:
2011
Genre:
Misdaad Thriller Aktie
Rating:
Duur:
103 min.
Acteurs:
Julien Boisselier
Serge Riaboukine
Tomer Sisley

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Sleepless Night uit 2011

In Sleepless Night spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Julien Boisselier
  • Serge Riaboukine
  • Tomer Sisley

Sleepless Night werd geregisseerd door Frédéric Jardin.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.