Waar kan ik Sofia the First (2012) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Sofia the First beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Sofia the First op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Sofia the First

© Production Company

Sofia the First

Sofia is a little girl with a commoner's background until her mom marries the king and suddenly she is royalty.

OmniGuide-recensie

Sofia the First

Sofia is a little girl with a commoner's background until her mom marries the king and suddenly she is royalty.

Details

Jaar:
2012
Genre:
Animatie Familie Avontuur
Rating:
Duur:
22 min.
Acteurs:
Ariel Winter
Darcy Rose Byrnes
LC Powell

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Sofia the First uit 2012

In Sofia the First spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Ariel Winter
  • Darcy Rose Byrnes
  • LC Powell

Sofia the First werd geregisseerd door N/A.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.