Waar kan ik Special Bulletin (1983) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Special Bulletin beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Special Bulletin op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Special Bulletin

© Production Company

Special Bulletin

A TV reporter and cameraman are taken hostage on a tugboat while covering a workers strike. The demands of the hostage-takers are to collect all the nuclear detonators in the Charleston, SC area so they may be detonated at sea. Th...

OmniGuide-recensie

Special Bulletin

A TV reporter and cameraman are taken hostage on a tugboat while covering a workers strike. The demands of the hostage-takers are to collect all the nuclear detonators in the Charleston, SC area so they may be detonated at sea. Th...

Details

Jaar:
1983
Genre:
Drama
Rating:
Duur:
103 min.
Acteurs:
Ed Flanders
Kathryn Walker
Roxanne Hart

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Special Bulletin uit 1983

In Special Bulletin spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Ed Flanders
  • Kathryn Walker
  • Roxanne Hart

Special Bulletin werd geregisseerd door Edward Zwick.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.