Waar kan ik Sto lyko (2013) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Sto lyko beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Sto lyko op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Sto lyko

© Production Company

Sto lyko

Set over four days of unrelenting wind and rain in a remote village high up in the Nafpaktia Mountains in the west of Greece, the film follows the lives of two shepherd families struggling to live. The village, now forgotten and n...

OmniGuide-recensie

Sto lyko

Set over four days of unrelenting wind and rain in a remote village high up in the Nafpaktia Mountains in the west of Greece, the film follows the lives of two shepherd families struggling to live. The village, now forgotten and n...

Details

Jaar:
2013
Genre:
Drama Documentaire
Rating:
Duur:
74 min.
Acteurs:
Giorgos Katsaros
Ilias Katsaros
Spiridoula Katsarou

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Sto lyko uit 2013

In Sto lyko spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Giorgos Katsaros
  • Ilias Katsaros
  • Spiridoula Katsarou

Sto lyko werd geregisseerd door Aran Hughes en Christina Koutsospyrou.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.