Waar kan ik Strawberry Flavored Plastic (2019) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Strawberry Flavored Plastic beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Strawberry Flavored Plastic op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Strawberry Flavored Plastic

© Production Company

Strawberry Flavored Plastic

A sensational, sentimental, and philosophical horror neo-noir that follows the still-at-large crimes of Noel, a repentant, classy and charming serial killer loose in the suburbs of New York.

OmniGuide-recensie

Strawberry Flavored Plastic

A sensational, sentimental, and philosophical horror neo-noir that follows the still-at-large crimes of Noel, a repentant, classy and charming serial killer loose in the suburbs of New York.

Details

Jaar:
2019
Genre:
Misdaad Drama Horror
Rating:
Duur:
107 min.
Acteurs:
Aidan Bristow
Andres Montejo
Nicholas Urda

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Strawberry Flavored Plastic uit 2019

In Strawberry Flavored Plastic spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Aidan Bristow
  • Andres Montejo
  • Nicholas Urda

Strawberry Flavored Plastic werd geregisseerd door Colin Bemis.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.