Waar kan ik Super Smash Bros. Brawl (2008) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Super Smash Bros. Brawl beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Super Smash Bros. Brawl op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Super Smash Bros. Brawl

© Production Company

Super Smash Bros. Brawl

An update of the classic fighter that pits Nintendo's most famous characters against each other, for the Nintendo Wii.

OmniGuide-recensie

Super Smash Bros. Brawl

An update of the classic fighter that pits Nintendo's most famous characters against each other, for the Nintendo Wii.

Details

Jaar:
2008
Genre:
Fantasie Avontuur Aktie
Rating:
Duur:
0 min.
Acteurs:
Charles Martinet
Jim Walker
Makiko Ômoto
Pat Cashman

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Super Smash Bros. Brawl uit 2008

In Super Smash Bros. Brawl spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Charles Martinet
  • Jim Walker
  • Makiko Ômoto
  • Pat Cashman

Super Smash Bros. Brawl werd geregisseerd door Masahiro Sakurai.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.