Waar kan ik The 25th Hour (1967) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The 25th Hour beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The 25th Hour op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

The 25th Hour

© Production Company

The 25th Hour

In World War II, a Romanian gentile peasant is denounced by the village gendarme and sent to a concentration camp for Jews where, due to an error, he's drafted into the S.S.

OmniGuide-recensie

The 25th Hour

In World War II, a Romanian gentile peasant is denounced by the village gendarme and sent to a concentration camp for Jews where, due to an error, he's drafted into the S.S.

Details

Jaar:
1967
Genre:
Drama Oorlog
Rating:
Duur:
130 min.
Acteurs:
Anthony Quinn
Grégoire Aslan
Virna Lisi

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The 25th Hour uit 1967

In The 25th Hour spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Anthony Quinn
  • Grégoire Aslan
  • Virna Lisi

The 25th Hour werd geregisseerd door Henri Verneuil.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.