Waar kan ik The 4th Man (1983) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The 4th Man beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The 4th Man op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

The 4th Man

© Production Company

The 4th Man

A man who has been having visions of an impending danger begins an affair with a woman who may lead him to his doom.

OmniGuide-recensie

The 4th Man

A man who has been having visions of an impending danger begins an affair with a woman who may lead him to his doom.

Details

Jaar:
1983
Genre:
Drama Thriller Mysterie
Rating:
Duur:
102 min.
Acteurs:
Jeroen Krabbé
Renée Soutendijk
Thom Hoffman

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The 4th Man uit 1983

In The 4th Man spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Jeroen Krabbé
  • Renée Soutendijk
  • Thom Hoffman

The 4th Man werd geregisseerd door Paul Verhoeven.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.