Waar kan ik The Beggar's Opera (1991) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Beggar's Opera beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The Beggar's Opera op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

The Beggar's Opera

© Production Company

The Beggar's Opera

Screen version of the play written in 1728 of the same name, portrays the underworld of Mafia-like gangsters and the rivalry and animosity between the various different gangs.

OmniGuide-recensie

The Beggar's Opera

Screen version of the play written in 1728 of the same name, portrays the underworld of Mafia-like gangsters and the rivalry and animosity between the various different gangs.

Details

Jaar:
1991
Genre:
Drama Komedie
Rating:
Duur:
94 min.
Acteurs:
Josef Abrhám
Marián Labuda
Nina Divísková

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Beggar's Opera uit 1991

In The Beggar's Opera spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Josef Abrhám
  • Marián Labuda
  • Nina Divísková

The Beggar's Opera werd geregisseerd door Jirí Menzel.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.