Waar kan ik The Boatniks (1970) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Boatniks beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The Boatniks op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

The Boatniks

© Production Company

The Boatniks

Newly assigned to duty in the coast guard at Newport Beach, a young ensign finds himself involved in romantic complications, as well as with jewel thieves, whose antics contribute to moments of hysteria and hilarity.

OmniGuide-recensie

The Boatniks

Newly assigned to duty in the coast guard at Newport Beach, a young ensign finds himself involved in romantic complications, as well as with jewel thieves, whose antics contribute to moments of hysteria and hilarity.

Details

Jaar:
1970
Genre:
Familie Komedie
Rating:
Duur:
99 min.
Acteurs:
Phil Silvers
Robert Morse
Stefanie Powers

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Boatniks uit 1970

In The Boatniks spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Phil Silvers
  • Robert Morse
  • Stefanie Powers

The Boatniks werd geregisseerd door Norman Tokar.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.