Waar kan ik The Brain (1962) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Brain beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The Brain op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

The Brain

© Production Company

The Brain

After the mysterious crash of a millionaire's private airplane, three scientists secretly harvest the dying man's brain and keep it alive in a laboratory in order to communicate with it through telepathy.

OmniGuide-recensie

The Brain

After the mysterious crash of a millionaire's private airplane, three scientists secretly harvest the dying man's brain and keep it alive in a laboratory in order to communicate with it through telepathy.

Details

Jaar:
1962
Genre:
Misdaad Drama Horror
Rating:
Duur:
83 min.
Acteurs:
Anne Heywood
Cecil Parker
Peter van Eyck

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Brain uit 1962

In The Brain spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Anne Heywood
  • Cecil Parker
  • Peter van Eyck

The Brain werd geregisseerd door Freddie Francis.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.