Waar kan ik The Creative Brain (2019) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Creative Brain beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The Creative Brain op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

The Creative Brain

© Production Company

The Creative Brain

Neuroscientist David Eagleman taps into the creative process of various innovators while exploring brain-bending, risk-taking ways to spark creativity.

OmniGuide-recensie

The Creative Brain

Neuroscientist David Eagleman taps into the creative process of various innovators while exploring brain-bending, risk-taking ways to spark creativity.

Details

Jaar:
2019
Genre:
Documentaire
Rating:
Duur:
52 min.
Acteurs:
Bjarke Ingels
David Eagleman
Michelle Khine

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Creative Brain uit 2019

In The Creative Brain spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Bjarke Ingels
  • David Eagleman
  • Michelle Khine

The Creative Brain werd geregisseerd door Jennifer Beamish en Toby Trackman.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.