Waar kan ik The Dark Knight (2011) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Dark Knight beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The Dark Knight op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

The Dark Knight

© Production Company

The Dark Knight

A group of desperate soldiers hatch a plan to steal a Warlord's treasure and start a new life. Faced with the threat of a horrific death at the hands of the Warlord's executioners, the men ...

OmniGuide-recensie

The Dark Knight

A group of desperate soldiers hatch a plan to steal a Warlord's treasure and start a new life. Faced with the threat of a horrific death at the hands of the Warlord's executioners, the men ...

Details

Jaar:
2011
Genre:
Fantasie Aktie
Rating:
Duur:
81 min.
Acteurs:
Aaron Farb
Bruce Spielbauer
Debra Lopez
Kyle Walsh

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Dark Knight uit 2011

In The Dark Knight spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Aaron Farb
  • Bruce Spielbauer
  • Debra Lopez
  • Kyle Walsh

The Dark Knight werd geregisseerd door Drew Maxwell.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.