Waar kan ik The Elevator (1996) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Elevator beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The Elevator op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

The Elevator

© Production Company

The Elevator

Things are going swimmingly for the film producer Roy Tilden, his last film is a success and he will soon receive an award for it. But his perfect day changed quickly when he takes an elevator with a keen writer. Directly after th...

OmniGuide-recensie

The Elevator

Things are going swimmingly for the film producer Roy Tilden, his last film is a success and he will soon receive an award for it. But his perfect day changed quickly when he takes an elevator with a keen writer. Directly after th...

Details

Jaar:
1996
Genre:
Drama Komedie
Rating:
Duur:
90 min.
Acteurs:
Gabriel Bologna
Gretchen Becker
Martin Landau

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Elevator uit 1996

In The Elevator spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Gabriel Bologna
  • Gretchen Becker
  • Martin Landau

The Elevator werd geregisseerd door Arthur Borman, Nigel Dick en Rafal Zielinski.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.