Waar kan ik The Entitled (2011) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Entitled beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The Entitled op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

The Entitled

© Production Company

The Entitled

A young man, broke and jobless, abducts three rich college kids to try and get money from their fathers.

OmniGuide-recensie

The Entitled

A young man, broke and jobless, abducts three rich college kids to try and get money from their fathers.

Details

Jaar:
2011
Genre:
Misdaad Thriller
Rating:
Duur:
91 min.
Acteurs:
Kevin Zegers
Laura Vandervoort
Ray Liotta

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Entitled uit 2011

In The Entitled spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Kevin Zegers
  • Laura Vandervoort
  • Ray Liotta

The Entitled werd geregisseerd door Aaron Woodley.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.