Waar kan ik The Fourth Kind (2009) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Fourth Kind beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The Fourth Kind op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

The Fourth Kind

© Production Company

The Fourth Kind

A thriller involving an ongoing unsolved mystery in Alaska, where one town has seen an extraordinary number of unexplained disappearances during the past 40 years and there are accusations of a federal cover up.

OmniGuide-recensie

The Fourth Kind

A thriller involving an ongoing unsolved mystery in Alaska, where one town has seen an extraordinary number of unexplained disappearances during the past 40 years and there are accusations of a federal cover up.

Details

Jaar:
2009
Genre:
Horror Mysterie Science Ficition
Rating:
Duur:
98 min.
Acteurs:
Elias Koteas
Milla Jovovich
Will Patton

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Fourth Kind uit 2009

In The Fourth Kind spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Elias Koteas
  • Milla Jovovich
  • Will Patton

The Fourth Kind werd geregisseerd door Olatunde Osunsanmi.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.