Waar kan ik The Ghost Breakers (1940) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Ghost Breakers beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The Ghost Breakers op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

The Ghost Breakers

© Production Company

The Ghost Breakers

A radio broadcaster, his quaking manservant and an heiress investigate the mystery of a haunted castle in Cuba.

OmniGuide-recensie

The Ghost Breakers

A radio broadcaster, his quaking manservant and an heiress investigate the mystery of a haunted castle in Cuba.

Details

Jaar:
1940
Genre:
Misdaad Komedie Horror
Rating:
Duur:
85 min.
Acteurs:
Bob Hope
Paulette Goddard
Richard Carlson

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Ghost Breakers uit 1940

In The Ghost Breakers spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Bob Hope
  • Paulette Goddard
  • Richard Carlson

The Ghost Breakers werd geregisseerd door George Marshall.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.