Waar kan ik The Giant (2019) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Giant beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The Giant op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

The Giant

© Production Company

The Giant

A teenager's small town life is changed forever when a series of murders begin on the same night that her missing boyfriend suddenly reappears.

OmniGuide-recensie

The Giant

A teenager's small town life is changed forever when a series of murders begin on the same night that her missing boyfriend suddenly reappears.

Details

Jaar:
2019
Genre:
Misdaad Thriller Mysterie
Rating:
Duur:
99 min.
Acteurs:
Ben Schnetzer
Jack Kilmer
Odessa Young

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Giant uit 2019

In The Giant spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Ben Schnetzer
  • Jack Kilmer
  • Odessa Young

The Giant werd geregisseerd door David Raboy.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.