Waar kan ik The Girl Next Door (2007) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Girl Next Door beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The Girl Next Door op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

The Girl Next Door

© Production Company

The Girl Next Door

Follows the unspeakable torture and abuses committed on a teenage girl in the care of her aunt and the boys who witness and fail to report the crime.

OmniGuide-recensie

The Girl Next Door

Follows the unspeakable torture and abuses committed on a teenage girl in the care of her aunt and the boys who witness and fail to report the crime.

Details

Jaar:
2007
Genre:
Misdaad Drama Horror
Rating:
Duur:
91 min.
Acteurs:
Blanche Baker
Blythe Auffarth
William Atherton

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Girl Next Door uit 2007

In The Girl Next Door spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Blanche Baker
  • Blythe Auffarth
  • William Atherton

The Girl Next Door werd geregisseerd door Gregory Wilson.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.