Waar kan ik The Glorious Works of G.F. Zwaen (2015) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Glorious Works of G.F. Zwaen beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The Glorious Works of G.F. Zwaen op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

The Glorious Works of G.F. Zwaen

© Production Company

The Glorious Works of G.F. Zwaen

In the late 90's Amsterdam-based writer Gerard F. Zwaen becomes entangled in a plot involving a drugs trafficker, a dodgy tax inspector and an internal affairs agent..

OmniGuide-recensie

The Glorious Works of G.F. Zwaen

In the late 90's Amsterdam-based writer Gerard F. Zwaen becomes entangled in a plot involving a drugs trafficker, a dodgy tax inspector and an internal affairs agent..

Details

Jaar:
2015
Genre:
Misdaad Thriller
Rating:
Duur:
111 min.
Acteurs:
Michiel Romeyn
Peter van de Witte
Ton Kas

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Glorious Works of G.F. Zwaen uit 2015

In The Glorious Works of G.F. Zwaen spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Michiel Romeyn
  • Peter van de Witte
  • Ton Kas

The Glorious Works of G.F. Zwaen werd geregisseerd door Max Porcelijn.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.