Waar kan ik The Greening of Whitney Brown (2011) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Greening of Whitney Brown beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The Greening of Whitney Brown op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

The Greening of Whitney Brown

© Production Company

The Greening of Whitney Brown

Whitney Brown heeft het erg naar haar zin op school in de grote stad. Ze is dan ook compleet geschokt als haar ouders haar vertellen dat ze naar het platteland gaan verhuizen. Naar het oude huis van haar vader nog wel. Het wordt voor Whitney op zijn zachtst gezegd erg wennen aan het buitenleven. Als er ook nog een groot paard in de gang staat, tussen de hertengeweien in, weet ze zich geen raad meer. Hoe kan ze zo snel mogelijk terug verhuizen?

OmniGuide-recensie

The Greening of Whitney Brown

Whitney Brown heeft het erg naar haar zin op school in de grote stad. Ze is dan ook compleet geschokt als haar ouders haar vertellen dat ze naar het platteland gaan verhuizen. Naar het oude huis van haar vader nog wel. Het wordt voor Whitney op zijn zachtst gezegd erg wennen aan het buitenleven. Als er ook nog een groot paard in de gang staat, tussen de hertengeweien in, weet ze zich geen raad meer. Hoe kan ze zo snel mogelijk terug verhuizen?

Details

Jaar:
2011
Genre:
Rating:
Duur:
83 min.
Acteurs:
Aidan Quinn
Brooke Shields
Samantha Hanratty

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Greening of Whitney Brown uit 2011

In The Greening of Whitney Brown spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Aidan Quinn
  • Brooke Shields
  • Samantha Hanratty

The Greening of Whitney Brown werd geregisseerd door Peter Odiorne.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.