Waar kan ik The Heart Is a Lonely Hunter (1968) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Heart Is a Lonely Hunter beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The Heart Is a Lonely Hunter op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

The Heart Is a Lonely Hunter

© Production Company

The Heart Is a Lonely Hunter

When deaf-mute Singer moves to a new town to be near his hospitalized friend, he makes an indelible impression on the lives of those around him.

OmniGuide-recensie

The Heart Is a Lonely Hunter

When deaf-mute Singer moves to a new town to be near his hospitalized friend, he makes an indelible impression on the lives of those around him.

Details

Jaar:
1968
Genre:
Drama
Rating:
Duur:
123 min.
Acteurs:
Alan Arkin
Chuck McCann
Sondra Locke

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Heart Is a Lonely Hunter uit 1968

In The Heart Is a Lonely Hunter spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Alan Arkin
  • Chuck McCann
  • Sondra Locke

The Heart Is a Lonely Hunter werd geregisseerd door Robert Ellis Miller.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.