Waar kan ik The Host (2006) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Host beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The Host op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

The Host

© Production Company

The Host

A monster emerges from Seoul's Han River and begins attacking people. One victim's loving family does what it can to rescue her from its clutches.

OmniGuide-recensie

The Host

A monster emerges from Seoul's Han River and begins attacking people. One victim's loving family does what it can to rescue her from its clutches.

Details

Jaar:
2006
Genre:
Drama Horror Science Ficition
Rating:
Duur:
120 min.
Acteurs:
Byun Hee-Bong
Park Hae-il
Song Kang-ho

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Host uit 2006

In The Host spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Byun Hee-Bong
  • Park Hae-il
  • Song Kang-ho

The Host werd geregisseerd door Bong Joon Ho.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.