Waar kan ik The House on 92nd Street (1945) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The House on 92nd Street beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The House on 92nd Street op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

The House on 92nd Street

© Production Company

The House on 92nd Street

Bill Dietrich becomes a double agent for the F.B.I. in a Nazi spy ring.

OmniGuide-recensie

The House on 92nd Street

Bill Dietrich becomes a double agent for the F.B.I. in a Nazi spy ring.

Details

Jaar:
1945
Genre:
Misdaad Drama Film-Noir
Rating:
Duur:
88 min.
Acteurs:
Lloyd Nolan
Signe Hasso
William Eythe

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The House on 92nd Street uit 1945

In The House on 92nd Street spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Lloyd Nolan
  • Signe Hasso
  • William Eythe

The House on 92nd Street werd geregisseerd door Henry Hathaway.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.