Waar kan ik The Invitation (2015) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Invitation beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The Invitation op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

The Invitation

© Production Company

The Invitation

When a man accepts an invitation to a dinner party hosted by his ex-wife, the unsettling past reopens old wounds and creates new tensions.

OmniGuide-recensie

The Invitation

When a man accepts an invitation to a dinner party hosted by his ex-wife, the unsettling past reopens old wounds and creates new tensions.

Details

Jaar:
2015
Genre:
Drama Horror Mysterie
Rating:
Duur:
100 min.
Acteurs:
Emayatzy Corinealdi
Logan Marshall-Green
Michiel Huisman

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Invitation uit 2015

In The Invitation spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Emayatzy Corinealdi
  • Logan Marshall-Green
  • Michiel Huisman

The Invitation werd geregisseerd door Karyn Kusama.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.