Waar kan ik The Lady Lies (1929) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Lady Lies beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The Lady Lies op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

The Lady Lies

© Production Company

The Lady Lies

Much to the disapproval of his snooty children, a wealthy widowed attorney takes up with a beautiful but "lower-class" woman.

OmniGuide-recensie

The Lady Lies

Much to the disapproval of his snooty children, a wealthy widowed attorney takes up with a beautiful but "lower-class" woman.

Details

Jaar:
1929
Genre:
Drama Romantiek
Rating:
Duur:
75 min.
Acteurs:
Charles Ruggles
Claudette Colbert
Walter Huston

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Lady Lies uit 1929

In The Lady Lies spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Charles Ruggles
  • Claudette Colbert
  • Walter Huston

The Lady Lies werd geregisseerd door Hobart Henley.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.