Waar kan ik The Mark of Cain (2007) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Mark of Cain beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The Mark of Cain op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

The Mark of Cain

© Production Company

The Mark of Cain

Uses detailed research and explosive new testimonies by soldiers who have served in Iraq to tell an emotional fictional story of two young men very much out of their depth.

OmniGuide-recensie

The Mark of Cain

Uses detailed research and explosive new testimonies by soldiers who have served in Iraq to tell an emotional fictional story of two young men very much out of their depth.

Details

Jaar:
2007
Genre:
Drama Oorlog
Rating:
Duur:
87 min.
Acteurs:
Gerard Kearns
Matthew McNulty
Naomi Bentley

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Mark of Cain uit 2007

In The Mark of Cain spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Gerard Kearns
  • Matthew McNulty
  • Naomi Bentley

The Mark of Cain werd geregisseerd door Marc Munden.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.