Waar kan ik The Miracle of Berlin (2008) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Miracle of Berlin beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The Miracle of Berlin op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

The Miracle of Berlin

© Production Company

The Miracle of Berlin

A TV movie that follows an East Berlin family torn by political strife and the fast-changing events that led to the fall of Berlin Wall in 1989.

OmniGuide-recensie

The Miracle of Berlin

A TV movie that follows an East Berlin family torn by political strife and the fast-changing events that led to the fall of Berlin Wall in 1989.

Details

Jaar:
2008
Genre:
Drama Oorlog
Rating:
Duur:
100 min.
Acteurs:
Karoline Herfurth
Kostja Ullmann
Veronica Ferres

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Miracle of Berlin uit 2008

In The Miracle of Berlin spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Karoline Herfurth
  • Kostja Ullmann
  • Veronica Ferres

The Miracle of Berlin werd geregisseerd door Roland Suso Richter.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.