Waar kan ik The Miracle Worker (2000) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Miracle Worker beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The Miracle Worker op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

The Miracle Worker

© Production Company

The Miracle Worker

A television remake of William Gibson's classic play about Annie Sullivan's efforts to draw Helen Keller from her world of darkness, blindness, deafness and silence.

OmniGuide-recensie

The Miracle Worker

A television remake of William Gibson's classic play about Annie Sullivan's efforts to draw Helen Keller from her world of darkness, blindness, deafness and silence.

Details

Jaar:
2000
Genre:
Drama
Rating:
Duur:
95 min.
Acteurs:
Alison Elliott
Hallie Kate Eisenberg
Kate Greenhouse
Lucas Black

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Miracle Worker uit 2000

In The Miracle Worker spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Alison Elliott
  • Hallie Kate Eisenberg
  • Kate Greenhouse
  • Lucas Black

The Miracle Worker werd geregisseerd door Nadia Tass.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.